آسانسور،بالابر و پله برقی

گر ما درباره خودمان صحبتی کنیم که چه هستیم و چه میکنیم هیچ کس اعتنا نخواهد کرد.درباره ما باید از مردم پرسید. چرا که کسی انتظار ندارد که از خود تعریف نکنیم ولی نمیکنیم و این تنها یک گپ دوستانه است

گروه صنعتی برادران زارع پور صنعت به زیرگروههای زیر تفکیک است:

*-زارع  آسانسور
*-زارع بالابر
*- زارع درب

گروه صنعتی برادران زارع پور صنعت با هدف خدمت به جامعه و صنعت و ایجاد رقابت و ترویج اخلاق کاری توسط جمعی از اساتید و مولفان کتب صنعتی و مهندسان با تجربه تاسیس گردید تا ثابت نماید که رسیدن به اهداف متعالی در صنعت و خدمت به مردم و بهره مند کردن انان از امکانات به روز و با کیفیت سبب تعالی هر شرکت یا کشوری خواهد بود.

در رسیدن به این اهداف می نگرد و معتقد است که سود یک امر دو جانبه است و زمانی تحقق می یابد که خیرمان به مردم هم برسد. چنین است که شرکت افراز صنعت توسط مولفین و اساتید دانشگاه تاسیس گردیده و برای معلمان و نویسندگان سودی بالاتر از ترویج علم و اخلاق نیست.

لذا از این روست که همواره محبوب مردم شهرمان بوده ایم و هیچ منفعتی را بالاتر از این نمیدانیم.
واقعیت این است که امروزه با پول و تخصص میتوان هر شرکتی را تاسیس نمود در ان محصول ساخت و فروش کرد و سود برد.
ولیکن ما به این دو معقوله که سبب پیشبرد یک شرکت میگردد اخلاق را نیز اضافه نموده ایم.
همانگونه که در سایت هم هست ما محصولاتی داریم که تعدادی از انان را مانند اسانسور نصب میکنیم. و تعدادی مانند بالابرها را تا انجا که میشود میسازیم و دلمان نمیخواهد که افتخار محصول خوب را با نام خارجی بودن ان به دست اوریم .
چرا که سبب خجالت است که مردم از ما صنعتگران اجناس خارجی را طلب می نمایند .
لذا اگر جنس ساخت خود یا ساخت کشور را نداشته باشیم با نهایت شرمندگی از اجناس خارجی استفاده میکنیم.
همچنین برخی از لوازم اسانسور و بالابر ها را از قبیل جک و پاوریونیت و کابین را میسازیم و در صورت درخواست به همکارانمان هم تقدیم میداریم.
حوزه فعالیت ما استان فارس است و لیکن در تمام کشور مانند تهران و بوشهر و بندرعباس و جزیره ها نیز کار انجام داده ایم محصول خاصی مانند پارکینگ های طبقاتی را در صورت سفارش خواهیم ساخت و در ان از طرح های خودمان که خود با دانش و صنعتی که داریم استفاده مینماییم.
گفتیم دانش یادمان به یک جلد از چندین کتابی که در زمینه های طراحی در مهندسی مکانیک وبالابر و هیدرولیک و اسانسور تالیف نمودیم افتاد که نامش دانش و مدلسازی پیشرفته است.
در این کتابها که مولفش ما بوده ایم دانش خود را به رایگان در اختیار همکاران و دانشجویان و علاقه مندان به این صنعت بدون هیچ چشم داشتی قرارداده ایم چرا که همه میدانند که برای کسب درامد راههای بهتر از کتاب نوشتن هم وجود دارد.
در اینده نزدیک کتاب جامع اسانسور و بالابرهای هیدرولیک نیز در دست تالیف است که امید داریم مورد توجه قرار بگیرد.
محصولی داریم با نام(نصب اسانسور در ساختمانهای قدیمی)که میدانیم که این یک توضیح است و دنبال یک نام برای این محصول هستیم که ان را به عنوان یک صنعت جدید معرفی نماییم که مستقل از اسانسور باشد چرا که ساختمانی که در ان جای اسانسور وجود نداشته باشد نمیتوان در ان یک اسانسور معمول و متداول نصب نمود.
یکی از اهداف شرکت افراز صنعت این است که تا انجا که میشود و میتواند ساختمانهای قدیمی فاقد اسانسور را دارای اسانسور نماید و مردم را از زندگی با مشقت نجات دهد.
در این معقوله نیز تا کنون موفق بوده ایم و هر جا که شده اسانسور نصب کرده ایم و اگر نشده حتی المقدور کسی را ناامید نکرده ایم و بالابر کابین دار به جای اسانسور گذاشته ایم.مردم هم راضی بوده اند. البته سازمانهای دولتی و ارگانها نیز اگر قابل بدانند کمی حوصله کنند و ارز مملکت را خرج واردات اجناس خارجی نکنند و شهر را پر از پارکینگ های مکانیزه ساخت فرنگیان نکنند ما برایشان میسازیم
شاید در ابتدا به ان کیفیت نباشد ولی در انتها بیشتر هم هست اشتغال هم می اورد.
نمیدانیم چه افتخاری دارد که با وجود توان در داخل خرید از خارج میکنیم مگر دنبال اقتصاد مقاومتی نیستیم. ما صد در صد خوب نیستیم و نقایص بزرگی هم داریم ولیکن تاکنون سعی کردیم هر که را که سراغمان می اید را راضی نگه داریم البته روز به روز در حال بهتر شدنیم .
تنها رقابتمان این است که بهتر شویم و میدانیم که همین حالا بهتر از ما زیاد است.
جای خوشبختی دارد که در شهر شیراز اسانسور و بالابر سازان خوب بسیار است این کمک میکند که در کشور سراغ شیراز باشند و نه تنها کشور بلکه خارج از کشور هم به دنبال ما باشند.
نگران نان شب هم نیستیم روزی هم می اید خدا را شاکریم که کارمان این است که صنعتگر باشیم و خدمتگزار کشور و مردم نمیدانیم کسی تا کنون درباره ما را این گونه نوشته باشد و از کارش این چنین گفته باشد ولیکن ما گفتیم

فروشگاه برادران* احسان زارع پور 09331042019

«پای ما لنگ است و منزل بس دراز         دست ما کوتاه و خرما بر نخیل»